Блоги

З Україною назавжди ! Зірка Голівуду, що не забуває про свою батьківщину та коріння ! Іванна Сахно

Новина про вихід у прокат українського англомовного трилера “Let It Snow” (“Пік страху”) спонукає згадати про виконавицю головної ролі голлівудську акторку українку ІВАННУ САХНО.

Вона народилася 14 листопада 1997 року у Києві у родині кіномитців. Відомою стала ще в Україні, завдяки своїми ролями в першому частково україномовному сіткомі «Леся+Рома» (2005-2008) та українській біографічній стрічці «Іван Сила» (2013).

А перебравшись до США в 2013 р., Іванна стала справжнім відкриттям після виходу на екрани голлівудських блокбастерах «Тихоокеанський рубіж: Повстання» (2018) та екшені «Шпигун, який мене кинув» (2018).

Нещодавно вона знялася в українській 4-серійній стрічці “Чорна квітка” про Чорнобиль. А в 2020 році найбільший американський дистриб’ютор “Lionsgate” купив для прокату фільм українського режисера С.Капралова «Let it snow», де в головній ролі знялася Іванна Сахно.

Приємно, що Іванна чітко та послідовно публічно підтримує Україну і не цурається своїх коренів. Так, під час Революції гідності вона брала участь у мітингах української діаспори Лос-Анджелеса на підтримку України, а 2016 року на червоній доріжці Каннського кінофестивалю з’явилася з табличкою на підтримку ув’язнених в Росії українського режисера Олега Сенцова та Надії Савченко. Через рік в інтерв’ю вона так розповідала про цей вчинок:

“Я не можу не стежити за ситуацією в Україні – це мій біль і вона часто не дає сконцентруватися на інших питаннях. Так сталося і в Каннах. Я в черговий раз почула з українських ЗМІ про Надію і Олега і зрозуміла, що західні засоби масової інформації недостатньо розкривають цю проблему в своїх новинах. Я прекрасно розуміла, що Каннський кінофестиваль не підтримує політичні акції, але в той же час і не забороняє їх. За годину до червоної доріжки я побігла в найближчий друкований кіоск і роздрукувала на звичайному форматі А4 слова #FreeSavchenko і #FreeSentsov. В той момент я чітко усвідомила, що повинна саме так вчинити. Дуже хотілося зробити більш вагомі кроки з мого боку, оскільки кращі люди знаходяться за гратами. Боляче усвідомлювати, як багато патріотів засуджені за любов до своєї країни і засуджені до позбавлення волі. Мені тоді було сімнадцять і це все, що я могла зробити в той момент”.

Іванна часто буває в Україні. Її батьки фактично працюють в обох країнах. Вона радо співпрацює з українськими кінематографістами та прагне одягатися в українських дизайнерів. А про головний секрет свого гарного викляду, активності та внутрішньої гармонії Іванна каже: “Мої правила прості: не їсти тварин, намагатися виспатися і бути вдячною. Я думаю, вдячність – це позитив у чистому вигляді”.

ⒸDiaspora.ua

Текст підготовлено для Diaspora.ua на основі відкритих джерел, передрук – за умови активного посилання на Diaspora.ua

Back to top button