Влада

Відео. Нардеп ОПЗЖ влаштував істерику з трибуни Ради та заспівав “Вставай, страна огромная”

Народний депутат України від “Опозиційної платформи – За життя” Вадим Рабінович емоційно обурився з трибуни Верховної Ради через санкції проти телеканалів, підконтрольних представнику цієї ж політичної сили Віктору Медведчуку.

Під час пленарного засідання 3 лютого, яке транслювалося на офіційному YouTube-каналі парламенту, він зірвався на крик і навіть заходився співати радянську пісню про Другу світову війну (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

“Ви не заткнете нас вбивствами, заборонами каналів, терором. Ми ініціюємо процедуру імпічменту президента Зеленського! Сьогодні фашизм в Україні отримав свій колір – зелений! Але як наші батьки та діди свого часу зупинили і перемогли фашизм, ми, їхні нащадки, зробимо те ж саме і переможемо! Но пасаран – фашизм не пройде! І ви всі загинете, бо ви – диявол, фашистський диявол! Вставай, страна огромная!” – прокричав Рабінович.

Нагадаємо, що інші українські політики також вдавалися до співів у недоречні для цього моменти. Наприклад, колишній мер Києва Леонід Черновецький колись під час публічного виступу заспівав фрагмент російської пісні “Любимая моя”.

                   

За матеріалами з сайту obozrevatel.com

Back to top button