Новини

Відео. Гончаренко та голова “слуг народу” Корнієнко посварилися: “Ви глава партії, ви хоч знаєте закон?”

Між головою “Слуги народу” Олександром Корнієнком і депутатом Ради Олексієм Гончаренко сталася сталася публічна перепалка через контрабанду.

Увечері 9 квітня на ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера” посварилися лідер партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко і депутат Ради від партії “Європейська солідарність” Олексій Гончаренко.

Відео перепалки було опубліковано на YouTube-каналі Shuster online, передає Діалог.UA.

Суперечка почав Корнієнко, поцікавившись, скільки років Гончаренко є “одеським політиком”. Депутат відповів, що нинішній мандат отримав як мажоритарник від Одеси, а в минулий раз пройшов в Раду за списком.

“Але ви ж представляли Одесу?” – поцікавився керівник “слуг народу”.

” Списочників “представляє список! Ви глава партії, ви хоч знаєте закон?” – поцікавився Гончаренко.

Корнієнко пред’явив претензію Гончаренко за те, що він як політик не боровся з контрабандою в Одесі. Це обурило нардепа.

“Я, як громадянин Одеси, як депутат міськради, депутат облради, повинен був боротися з контрабандою? Я ніколи в своєму житті не працював в СБУ”, – нагадав Гончаренко.

Він зазначив, що “особистий друг президента” Іван Баканов півтора року очолював Службу безпеки України, і за цей час, з його слів, ніхто з контрабандою не боровся.

Гончаренко наголосив, що після введення Радою Безпеки санкцій проти ключових контрабандистів України Володимиру Зеленському коштувало покарати Баканова за нібито “кришування” контрабанди. Однак він цього не зробив.

“Виявляється, я в 25 років як депутат міськради мав зупинити контрабанду в Одесі! А ви вже півтора року очолюєте монобольшінство! І що зробили ви? Це” фантастика “!” – обурювався Гончаренко.

У відповідь Корнієнко попросив закінчити цю суперечку.

За матеріалами з сайту dialog.ua

Back to top button