Блоги

В цьому і полягає справжня краса Віри – ось головна причина щоб вірити в себе, і ніколи не здаватися.

Можливо, зараз ти не бачиш всiєї картини, але коли вона буде закiнчена, ти усвiдомлюєш, що кожен штрих на твоєму життєвому полотнi з’явився зовсiм не просто так …

На це можуть пiти мiсяцi або навiть роки, але те, що призначене тобi, в результатi буде твоїм.

Приготуйся до того, що доведеться багато витерпiти, вирiшити безлiч проблем, пережити моменти вiдчаю i багато раз розбити своє серце, але те, що призначене для тебе, завжди буде коштувати твого очiкування.

Тобi доведеться запастися величезною кiлькiстю сили i завзяття, але те, що призначене для тебе, обов’язково прийде до тебе. І це трапиться тодi, коли ти будеш готовим оцiнити кожну його частинку.

І ти зрозумiєш, що всi зусилля, всi страждання були зовсiм не марнi. І коли оглянешся назад, ти посмiхнешся.

Кожне випробування, кожне розбите серце, кожна невдача наближають нас до того, що дiйсно призначається для нас, тому що Всесвiт не змушує нас страждати без вагомої на те причини.

І незважаючи на те, що ми можемо вiдразу i не зрозумiти, чому життя пiдносить нам такi важкi уроки, все одно потрiбно вiрити, що все це є частиною великого плану.

Можливо, зараз ми не бачимо i не розумiємо всiєї картини. Але коли вона буде закiнчена, ми усвiдомлюємо, що кожен штрих на нашому життєвому полотнi з’явився зовсiм не просто так. А для того, щоб створити значущу картину, якою можна милуватися.

На це може пiти деякий час, але можеш не хвилюватися – все, чого заслуговуєш, буде доставлено тобi в цiлостi. Саме тобi, а не комусь iншому.

Якщо щось призначене тобi, навiть якщо весь свiт опирається цьому, все одно буде твоїм.

Думаю, що в цьому i полягає справжня краса Вiри – знати, що пiсля всього, через що ти пройдеш, тебе чекатиме нагорода.

Можливо, ти отримаєш саме те, чого бажав, а може навiть щось i краще або навiть щось, що буде виходити за межi твоїх найсмiливiших мрiй.

Всесвiт повний сюрпризiв i чудес. Може бути, його час не завжди збiгається з нашим. І, можливо, його плани зовсiм несхожi з тим, що ми самi запланували для себе. Але так приємно знати, що, врештi-решт, те, що призначене для нас, буде нашим.

І, може бути, ми самi натрапимо на це. Може бути, для цього нам потрiбно витримати ще кiлька битв. Але нас в будь-якому випадку буде грiти думка про те, що в кiнцевому пiдсумку всi нашi зусилля не будуть марними. Нагорода, яка призначена нам, виявиться не в чиїхось, а саме в наших руках.

Те, що для нас важливо, завжди залишиться з нами, незважаючи на всi виклики долi. Незважаючи на всi труднощi i всi перепони.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button