Новини

Смолій: “Я не залякую і не пропоную впадати в паніку. Росія готується до війни не лише на території Донбасу, а і…”фото

По всіх ближніх до України областей держави-агресора фіксують військову техніку яка рухається або до Ростовської області, або до окупованого Криму.
Такий рух відбуваться вже більше двох тижнів. Мережа просто кишить подібними відео і з залізниці, і з повітря, і на автомобільних шляхах. Це свідчить про те, що Росія готувалась і готується до війни або можливої ескалації не лише на території Донбасу, а і ймовірно на лінії розмежування з окупованим Кримом.
Занепокоєння викликають також й інші відрізки роздону з РФ.
Сьогодні ж про це почали говорити і в Пентагоні. Вони також бачать підозрілу активність попри відсутність планових навчань на території південного заходу РФ. Тобто однозначно треба бути готовими до ескалації та маскштабних провокацій з боку московського ворога.
В цей же час Україну обговорюють БЕЗ України Путін, Меркель та Макрон. В цей же час, Зеленський досі не скликає РНБО конкретно по цьому питанню. В цей же час у нас громадяни РФ стають народними депутатами, а реакції від СБУ та ОП жодної.
Я не залякую і не пропоную впадати в паніку. Пропоную бути готовими, що мала б робити влада. Але 2 роки ми чули про «мир» і «перемир‘я», про «домовитись посередині» та «заглядання в очі». Два роки, котрі були викинути у смітник. Росія це знає і буде використовувати проти нас.
За матеріалами зі сторінки Андрія Смолія
Back to top button