Влада

Президент Литви закликав Зеленського сміливо йти дорогою Порошенка. фото

Українська влада має бути сильною на шляху європейської та євроатлантичної інтеграції, закріпленої в Основному законі за ініціативи п’ятого президента України Петра Порошенка.

Такий допис із нагоди другої річниці змін до Конституції України на своїй сторінці у Twitter зробив президент Литви Гітанас Науседа.

“Два роки тому український парламент проголосував за внесення змін до Конституції, визначивши приєднання до ЄС та НАТО стратегічними цілями. Це історичне рішення закріпило геополітичний вибір України. Литва підтримує зусилля України!” – написав президент Литви, побажавши Володимиру Зеленському та Україні залишатися сильними на цьому шляху.

Два роки тому, 7 лютого 2019 року, Верховна Рада України ухвалила ініційований п’ятим президентом Петром Порошенком закон “Про внесення змін до Конституції України (щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору)”.

“За” проголосували 334 народні депутати.

Порошенко у своєму відеозверненні з нагоди другої річниці змін до Конституції наголосив: “Лише в ЄС та Північноатлантичному альянсі ми отримаємо гарантії незалежності, миру і добробуту”.

Він також озвучив завдання для нинішньої влади на шляху до ЄС та НАТО – припинити руйнування антикорупційної інфраструктури, реалізувати судову реформу, поглибити секторальну інтеграцію з ЄС, відновити довіру партнерів і наполегливо працювати над отриманням ПДЧ.

Back to top button