Новини

Покинуті та такі довірливі пoмиpaють у стрaшниx мyкaх: з’явилося відео, як жінка тpyїть безпритульних собак

У Слов’янську Донецької області догхантери труять собак. Хто це робить, небайдужі місцеві жителі встановили за допомогою камер відеоспостережень.

Відео вбивства собаки виклав у соцмережі місцевий житель Сергій Несміяненко.

Він розповів, що протягом останнього місяця поблизу їхнього будинку потруїли трьох безпритульних собак.

“У дворі будинку Василівська, 18  жили три чудових собаки. Рижий, він же Лис, і два цуценяти Булочка і Тортик. Рудий жив уже років зо три, у нього була будка і щоденне 5-10-разове харчування. Двоє інших прибилися восени 2020 року, так само заселилися в будку і не були обділені харчуванням. Все було добре. Собак любили, діти гралися з ними, але ця ідилія не подобалася комусь. 25 березня не стало Рудого і Булочки. А вранці 26-го отруїли Тортика”, – розповів Сергій.

Він зауважив, що якщо раніше такі випадки виявити було важко, то зараз легше, оскільки будинок пару тижнів тому підключили до системи “Безпечний двір” (від CDC). В поле зору камери якраз потрапляє будка, де мешкав Тортик.

На відео видно, як собаку погодувала бабуся, а вже за пів години він вийшов з будки і в нього почалися судоми. Незабаром Тортик сконав у страшних муках.

“Іноді вся гидота йде не від алкоголіків, бомжів. І навіть не від злодіїв, бандитів чи грабіжників. А від звичайних милих стареньких бабусь, яким набридли собаки”, – написав Сергій.

Жінку, яка, ймовірно, потруїла собак, упізнали, а місцеві звернулися із заявою до поліції. Зазначається, що пес сконав у страшних муках через пів години після того, як його погодувала “мила бабуся”. Повний запис відео, говорить Сергій Несміяненко, зоозахисники надали правоохоронцям.

“У мене тільки питання, як бабуся пояснить своїй онучці, куди поділися оті три милі собачки?”, – резюмував Сергій.

За матеріалами з сайту tsn.ua

Back to top button