Блоги

Ніцой: “Де язик – там скандал. Таке закрутилося! Мені зовсім не подобається ситуація, що відбувається в патріотичному середовищі Глухова”

Товариство. Мені зовсім не подобається ситуація, що відбувається в патріотичному середовищі Глухова. А відбувається все як завжди, де язик – там скандал.
Дружина військового капелана, вона ж матуся хлопчика, учня початкової школи, обурилася, що на новорічному святі діти вчили російські пісні. І пішло-поїхало. Вчителі образилися, що вони патріоти, а мама їх “підставляє”, ніби вони не патріоти. За вчителів образилися інші батьки, повстали проти мами і вже мітинг під школою стали скликати. Вчителька у свою чергу подала позов на маму за моральну шкоду. Усі волають один на одного, хто більший патріот. Мама страждає від булінгу (правильно говорити цькування), вчитель страждає від репутації… Таке закрутилося!
Одні регочуть: “Ого, ото моцна матуся, весь Глухів розворушила”.
Інші зітхають: “Де ж педагогічний і психологічний хист учителів угамувати конфлікт і не доводити справу до суду”…
Та в оцій усій колотнечі, мене цікавить інше питання: “То була російська пісня, чи ні, через яку ота вся колотнеча почалася? Чи мама обманула і даремне до вчительки причепилася?”
А якщо російська пісня була, то хіба важко так і сказати: “Так, російська пісня була, але більше не буде, побажання матусі врахуємо”. І все. Пішла собі матуся задоволена і вчитель зітхнув полегшено. І освітній процес очищений від московського сміття.
Але ж ні, так чомусь не сказали. Натомість конфлікт набрав нових обертів. Невже вам така дорога та російська попсня, що вона варта стількох нервів?
За матеріалами зі сторінки Лариси Ніцой
Back to top button