Неформат

Кравчук: “Росія ставить перед собою більш масштабні завдання щодо Донбасу”

Росія має намір створити квазідержави на окупованих нею територіях Донецької та Луганської областей і хоче змусити Україну погодитися на це під приводом відновлення миру на Донбасі.

Про це в інтерв’ю OBOZREVATEL сказав глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук, відповідаючи на питання про причини військового загострення на Донбасі за останній місяць.

“Росії потрібно, щоб Україна погодилася на її умови встановлення миру на Донбасі й статусу ОРДЛО. Як вирішили на так званому форумі, це повне підпорядкування Донецької і Луганської областей, національно-російських держав, які з часом мають інтегруватися до складу РФ”, – уточнив Кравчук.

За його словами, вже відкрито йдеться не про інтеграцію ОРДЛО до складу України, створення особливого місцевого самоврядування, припинення вогню, тишу, безпеку, вибори.

“Вони ставлять уже більш масштабні завдання: створити квазідержави на українських землях, а потім ввести їх до складу Росії. Ясна річ, що на таку політику і концепцію Україна ніколи не погодиться і не збирається здавати свої національні й державні інтереси”, – запевнив глава української делегації.

За матеріалами з сайту obozrevatel.com

Back to top button