Блоги

Ходаковський назвав варіант “порятунку” “ДНР / ЛНР”: “Рішення треба приймати негайно”

Колишній “командир” батальйону найманців РФ Олександр Ходаковський вважає, що тільки два варіанти допоможуть сепаратистських “ДНР / ЛНР” уникнути поразки в разі настання сил ООС.

Сепаратист Ходаковський переконаний, що якщо Кремль не введе на окупований Донбас “миротворців”, або ж “республіки” не ввійдуть офіційно до складу Росії, ОРДЛО чекає неминуча поразка, інформує Діалог.UA.

В інтерв’ю пропагандистам Ходаковський заявив, що без реалізації цих двох умов “ДНР / ЛНР” приречені на провал.

Поразки “республіки” можуть уникнути тільки лише в тому випадку, якщо Росія візьме під своє крило ОРДЛО, причому зробить це на офіційному рівні. Крім того, Ходаковський вважає, що в “ДНР / ЛНР” повинні бути введені “миротворці”.

“Цю ситуацію можна купірувати тільки одним способом – прийняти рішення або про введення миротворчого контингенту, або повністю приєднати цю територію до Російської Федерації. В іншому випадку нам нав’язаний буде сценарій, коли потрібно буде вступати в повномасштабне військове взаємодія з Україною”, – заявив сепаратист.

На думку Ходаковського, якщо Кремль найближчим часом не “врятує” окупований Донбас, то ця територія буде “здана”, а армії “ДНР / ЛНР” чекає поразка.

“Рішення потрібно приймати якомога швидше, потрібно негайно діяти”, – переконаний Ходаковський.

За матеріалами з сайту dialog.ua

Back to top button